Пневматичні пістолети купити за хорошою ціною у Києві, Україні | yTravel

Пістолети пневматичні

Пістолет пневматичний Beeman P17 (4,5мм)

Ще немає відгуків

2480 грн

Пістолет пневматичний SAS MP-40 (4,5мм)

Ще немає відгуків

2920 грн

Пістолет пневматичний SAS Taurus 24-7 (4.5мм)

Ще немає відгуків

2920 грн

Показано від 1 до 20 з 20 (всього сторінок: 1)

Пістолети пневматичні

Широкий асортимент продукції в категорії «пневматика пістолет» у нашому магазині дозволить підібрати варіант для кожного бажаючого придбати недорогий та ефективний засіб самооборони, який не потребує спеціальних дозволів.

Ціни на пневмопістолети, замовити та купити які з доставкою в Київ, Одесу, Харків та інші міста України ми пропонуємо, більш ніж доступні. Наші фахівці допоможуть підібрати різні пневматичні пістолети з урахуванням ваших запитів, досвіду та майбутнього застосування.

Для чого потрібна пневматика (пістолети)

Купити пневмопістолет може стати чудовим рішенням, якщо ви лише підбираєте для себе зброю для самооборони. Цей різновид засобів самозахисту відмінно підійде для тренування та відточування навичок швидкої стрільби.

Пневмозброя працює за рахунок використання енергії стисненого повітря або спеціального газу, що виштовхує кулю зі стовбура. На відміну від аналогів воно відрізняється мінімальним шумом під час використання. Крім того, пневматика точніша з високою швидкістю стрільби.

Особливості пневмопістолетів

На пневмопістолет ціна завжди максимально доступна – це стало можливим завдяки простій конструкції цього різновиду зброї. Такі засоби самооборони відрізняє невелику вагу, компактність та ергономічність використання.

Для стрільби із пневмопістолетів використовують спеціальні свинцеві кулі калібру 4,5 мм. Балістика при цьому схожа на стандартну бойову зброю – відрізняється тільки початкова швидкість польоту кулі.

Якщо ви збираєтеся підібрати для себе пістолети пневматичні для самооборони, консультанти нашого магазину завжди готові відповісти на будь-які питання та допомогти визначитись із вибором. У цій категорії існує кілька різновидів пневмопістолетів, кожен з яких має свої особливості.

Як вибрати

В даний час на ринку присутні 4 основні типи пневматики:

  • PCP пневматика (з попереднім накачуванням);
  • пневматика пружинно-поршневого типу;
  • пневмопістолети на CO2;
  • мультикомпресійна пневматика.

Пневматика з попереднім накачуванням стисненого повітря мають спеціальний резервуар високого тиску, що витримує до 200 атм. Кількість пострілів на одному закачуванні може досягати сотні, при цьому скорострільність буде максимальною.

Пружинно-поршнева пневматика працює за рахунок створення необхідного тиску в спеціальному резервуарі циліндричного типу за допомогою пружини і поршня, що рухається. Подібний різновид пневматики сьогодні активно використовується в страйкболі та хардболі, снарядами є пластмасові або сталеві кульки.

Пневматика на газових балончиках із CO2 сьогодні вважається найпопулярнішою. Як виштовхувальна сила використовується діоксид вуглецю в спеціальному балоні, який пробивається бойком при використанні пневматики.

Мультикомпресійні різновиди пневматики використовуються на невеликих дистанціях. В основному пістолети цього типу застосовують для спортивної стрілянини. За своєю конструкцією вони дуже схожі на пістолети з попереднім накачуванням повітря. Режим стрільби поодинокий, але існують різновиди, що роблять короткі черги.