Гермомішки та дощовики

Гермомішки та дощовики

Гермомешок Ranger 20 L Blue

Ще немає відгуків

299 грн

Гермомешок Ranger 30 L Blue

Ще немає відгуків

399 грн

Накидка від дощу на рюкзак Tramp S

Ще немає відгуків

420 грн

Гермомішок Tramp PVC 70 л (помаранчевий)

Ще немає відгуків

1040 грн

Накидка від дощу на рюкзак Tramp L

Ще немає відгуків

504 грн

Гермомішок TRAMP PVC olive 50л UTRA-068

Ще немає відгуків

866 грн

Гермомішок TRAMP PVC transparent 100л UTRA-109

Ще немає відгуків

1119 грн

Гермомішок TRAMP PVC transparent 50л UTRA-107

Ще немає відгуків

793 грн

Гермомішок TRAMP PVC transparent 25л UTRA-199

Ще немає відгуків

638 грн

Гермомішок TRAMP PVC transparent 5л UTRA-195

Ще немає відгуків

281 грн

Гермомішок Tramp Nylon PVC 50 чорний

Ще немає відгуків

727 грн

Показано від 1 до 24 з 117 (всього сторінок: 5)

Гермомішки та дощовики

У нашому спеціалізованому магазині yTravel.ua ви завжди можете замовити і купити недорого за доступною ціною з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста України

Купівля засобів захисту від дощу є важливою частиною підготовки до негоди. Пропонуємо вам ознайомитися з широким асортиментом товарів, які допоможуть вам залишатися сухими та комфортними навіть під час сильного дощу.

Плащі та водонепроникні куртки: Грамотно підібраний плащ або водонепроникна куртка забезпечать вам захист від дощу навіть у найважчу погоду. Вони виготовлені зі спеціальних матеріалів, які не пропускають воду, але в той же час дозволяють шкірі дихати.

Сумки та рюкзаки: Вибирайте сумки та рюкзаки з водонепроникними матеріалами та блискавками, щоб вміст залишався сухим під час дощу. Ми пропонуємо різноманітні варіанти, від пляжних сумок до міських рюкзаків.

Гермомішок - це спеціальний мішок або мішок, призначений для захисту вмісту від вологи, дощу, снігу або пилу. Незалежно від того, чи збираєтеся ви в кемпінг, займаєтеся водними видами спорту або просто потребуєте надійного захисту своїх речей, гермомішок стане ідеальним вибором.

Гермомішки виготовляються з водонепроникних матеріалів, таких як ПВХ або просочений нейлон. Зазвичай вони мають щільне закриття у вигляді верхнього краю, що закручується, або застібки-кліпси, що забезпечує повну герметизацію і захищає вміст від вологи.

Гермомішки доступні в різних розмірах, починаючи від маленьких, в які можна помістити ключі і документи, і закінчуючи великими варіантами, в яких можна зберігати одяг, спальні мішки або інші предмети великого обсягу. Вони також часто мають ремінці або ручки для зручного перенесення.

Гермомішок - це чудове рішення для захисту ваших цінних речей та електроніки, коли ви перебуваєте на природі, в поході, на пляжі або під час подорожі. Надійний захист від вологи допоможе зберегти сухість і зберегти речі в ідеальному стані.