Купити газовий пальник туристичний за вигідною ціною у Києві, Україні | yTravel

Пальники

Пальник Tramp титановий UTRG-048

Ще немає відгуків

1622 грн

Пальник Tramp з п'єзопідпалом UTRG-043

Ще немає відгуків

853 грн

Пальник Tramp складаний UTRG-042

Ще немає відгуків

867 грн

Газовий різак з п'єзопідпалом Tramp Spark

Ще немає відгуків

433 грн

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)

Пальники

Туристичний газовий пальник – це спеціальний пристрій для подорожей, який дозволяє готувати їжу за відсутності електроенергії та інших джерел живлення. Ціни на подібні прилади варіюються від 225 до 23 тисяч грн. Вартість залежить від кількості функцій, зручності використання, типу матеріалів та інших факторів. Щоб туристичний пальник служив довгі роки і провів із власником не одну подорож, краще вивчити інформацію про прилади перед покупкою.

Особливості газових пальників

Найбільш ефективними на даний момент є інтегровані пальники, що дозволяють швидко і просто закип'ятити воду і за необхідності приготувати нескладні страви.

  • Такий газовий пальник туристичний забезпечує мінімальну витрату пального та суттєво економить місце в рюкзаку, оскільки пальник, котел та балон – фактично суцільна конструкція.
  • Завдяки спеціальній конструкції пальника мінімізується тепловтрата, а отже, вода швидко закипає. Це дозволяє брати невеликий запас газу на тривалішу подорож.

У першу чергу, пальник туристичний розрахований на сушену або сублімовану їжу, що не вимагає варіння, що додатково заощаджує час та зусилля. Але це не означає, що з такою системою не можна приготувати складніші страви. Існують адаптери, що дозволяють ставити на інтегровану основу-пальник будь-який плоскодонний посуд і навіть сковорідку.

Як підібрати пальне для газового пальника?

Основним критерієм для якісної роботи газового пальника є якість палива, тобто газу. І як це не парадоксально - найдешевший пальник може коштувати стільки ж, як 1-2 балони з якісним газом до нього. До речі, для газових пальників найчастіше підходять стандартні портативні балони. Вони легкі за вагою та містять пальне, якого вистачає до 5 годин безперервної роботи.

Щоб замовити газовий пальник недорого з доставкою по Україні – від Києва до Харкова та Одеси – ознайомтеся з асортиментом магазину та додайте потрібний товар у кошик. А якщо потрібна додаткова консультація, зателефонуйте нам за вказаними номерами телефону.