Туристична газова плита купити з доставкою у Києві, Україні | Туристичний магазин yTravel

Плитки

Газовий обігрівач-плитка Ranger Н 200 (RA 9952)

Ще немає відгуків

1299 грн

Плита-обігрівач газова Tramp UTRG-036

Ще немає відгуків

2278 грн

Кейс для плити пластиковий Tramp

Ще немає відгуків

346 грн

Кейс для плити Tramp пластиковий UTRG-019

Ще немає відгуків

346 грн

Плита Tramp Міні UTRG-060

Ще немає відгуків

1308 грн

Плита Tramp портативна UTRG-057

Ще немає відгуків

1104 грн

Кейс для плити пластиковий Tramp

Ще немає відгуків

346 грн

Газова плитка Ranger Happy H 155 (RA 9951)

Ще немає відгуків

399 грн

Набір для приготування їжі Esbit CS1500HA

Ще немає відгуків

3630 грн 3630 грн

Набір для приготування їжі Esbit CS1100HA

Ще немає відгуків

2825 грн 2825 грн

Плита портативна Tramp TRG-004

Ще немає відгуків

1103 грн

Показано від 1 до 18 з 18 (всього сторінок: 1)

Розкіш гарячого напою та задоволення від щойно приготованої їжі наприкінці дня, проведеного у поході з важким рюкзаком, – важливі аспекти вдалої подорожі чи відпочинку на природі у сім'ї та друзів. Для приготування улюблених страв, як у власній кухні, потрібно купити спеціальне обладнання. І туристична газова плита стане чудовим помічником. Але щоб зробити правильний вибір, важливо знати кілька нюансів про подібні портативні прилади.

Що потрібно знати про газові туристичні плитки?

Газова туристична плита зазвичай відрізняється наявністю однієї або двох конфорок, а також додатковими функціями. Наприклад, можливістю підігріву їжі або розморожування продуктів. Зазвичай подібні плити працюють завдяки каністрам із бутаном або стандартним портативним газовим балонам. Час роботи пристрою залежить від кількості палива. Наприклад, газові балони здатні забезпечити безперервну роботу до 5 годин.

  • Подібно до приготування їжі на газовій плиті будинку, ці пальники можна використовувати з різноманітним посудом.
  • Залежно від моделі, газова плита туристична може відрізнятися наявністю автоматичного запалювання і контролем кипіння.
  • Подібні прилади компактні та легко розміщуються в одному з відділень туристичного рюкзака.

Якщо йдеться про ціну, вартість плит починається від 399 грн. В асортименті нашого магазину можна замовити газові плити недорого, але отримати чудову якість товару. Це реально, оскільки ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками та дистриб'юторами. А кожна товарна одиниця має сертифікат якості та гарантію.

Як придбати газову плиту?

Щоб купити туристичну плиту, потрібно лише визначитися з вибором і оформити заявку на потрібний товар. Якщо під час вибору виникли труднощі, зверніться до консультантів. Наші менеджери завжди готові допомогти та відповісти на найскладніші питання – знайти додаткові характеристики, пояснити принцип роботи товару, порадити аналог.

Замовити газові плити у будь-якій кількості можна по всій території України. Відправляємо посилки до обласних центрів та невеликих селищ. Наприклад, як до Києва, Одеси, Харкова, так і маленьких сіл. Все, що потрібно – вказати адресу для кур'єра або поштове відділення недалеко від будинку.