Купити складні ножі для туризму з доставкою у Києві, Україні | Туристичний магазин yTravel

Складні ножі

Ніж Ganzo G626-GS

Ще немає відгуків

350 грн

Ніж Ganzo G707

Ще немає відгуків

890 грн

Показано від 1 до 24 з 884 (всього сторінок: 37)

Складаний туристичний ніж є обов'язковим предметом екіпірування EDC (Every Day Carry) для більшості людей, які люблять військові предмети та предмети для виживання. Складні ножі в асортименті нашого магазину ви можете замовити та купити недорого за найдоступнішою ціною з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста України.

Практично кожен користувач, який вперше кладе складаний ніж для походу в кишеню тактичних штанів, не представляє свою роботу без корисного та універсального аксесуара. Доступні на ринку складані ножі дуже популярні завдяки тому, що їх можна складати після роботи та носити у компактному вигляді.

Складні ножі – що і для кого?

Складні ножі для туризму можна класифікувати за такими параметрами, як:

  • тип клинка;
  • матеріал накладки;
  • типу замка;
  • арка сталі;
  • спосіб відкриття.

Тут варто відзначити, що складні ножі можна розрізняти і за призначенням. Для солдата ідеальним вибором стане міцний складаний ніж із лезом типу "drop point", "tanto" або "spear point", а любителі туризму та виживання звернуть увагу на ножі з лезом, яке можна легко заточити в польових умовах.

Туристичний ніж складаний - ідеальний повсякденний інструмент, який зручно носити у кишені тактичних штанів або у військовому рюкзаку.

Linerlock та інші види замків у складаних ножах.

Складні ножі мають замок, що захищає користувача від випадкового складання леза під час роботи. Залежно від наших переваг, ми можемо вибрати різні механізми блокування у складному ножі:

  • Backlock – у задній частині ручки є дворучна система розблокування механізму. Цей тип замку відрізняється високою стійкістю до навантажень. Його перевага полягає в тому, що при відпусканні механізму пальці не знаходяться на лінії леза.
  • Замок «лайнер» - запірний механізм є металевою пружинною пластиною, що входить до складу одного з лайнерів. Ножі закриваються притисканням підпружиненої стулки до вкладиша великим пальцем. Принцип роботи аналогічний вищеописаному механізму, за винятком того, що замість пружної стулки блокується полотно за допомогою всього вкладиша.
  • Замок AXIS – запатентований запірний механізм відомого американського виробника Benchmade. Складаний ніж замикається стопорною віссю, що підтискується двома пружинами. Користувач, потягнувши їх, звільняє запірний механізм. Перевагою замку AXIS є дуже плавний хід та висока культура роботи, а також мала схильність до затирання елементів ножа.
  • Ultra lock - ножі із цим замком використовуються у виробах Cold Steel, принцип роботи аналогічний механізму замку AXIS, відмінність у тому, що стопорний штифт розміщений усередині рукояті.
  • Компресійний замок – міцний та надійний замок, створений та запатентований американською компанією Spyderco. Механізм складається з пружної стулки, яка фіксується між рампою на штифті леза і стопорним штифтом. Ножі з компресійним замком вважаються міцними і надійними моделями.

Гладке чи частково зубчасте лезо?

При покупці складаного ножа дуже часто нам доводиться робити вибір і задаватися питанням, для яких завдань ми використовуватимемо ніж? Виходячи з цього ми можемо визначити, чи потрібен нам ніж простого типу, який добре підійде і в туристичних поїздках, і для нескладної роботи вдома і на роботі.

А може, кращим вибором буде частково зазубрене лезо, яке має більше тактичних особливостей і може легко перерізати мотузку чи ремені безпеки в машині в кризовій ситуації? Ви самі маєте відповісти на це питання