Купити туристичний килимок з доставкою у Києві, Україні | Туристичний магазин yTravel

Туристичні килимки

Каремат 200х75 Grey 10 мм (SK0002)

Ще немає відгуків

505 грн

Каремат 180х60 Grey 10 мм (SK0001)

Ще немає відгуків

375 грн

Самонадувний килимок Ranger Tibet (Арт. RA 6632)

Ще немає відгуків

1399 грн

Показано від 1 до 24 з 45 (всього сторінок: 2)

Туристичні килимки

Одним з найважливіших аксесуарів для будь-якого мандрівника є килимок для туризму, який може бути виготовлений з різних матеріалів. Його призначення – забезпечити комфортний відпочинок та сон у найскладніших умовах на природі.

Туристичні килимки виготовляються із полімерів. Вони можуть бути складними або скручуються, мати різну товщину, але основними вимогами до них залишаються вологонепроникність і якісна теплоізоляція.

Надувний туристичний килимок – гарантія вашого комфорту

Говорячи про звичний нам комфорт, не можна не згадати про надувний тип килимків, який підійде навіть найвибагливішим покупцям. Всього за кілька хвилин (а в комплекті з насосом – і за кілька секунд) ви зможете перетворити невеликий за об'ємом у стислому стані килимок на розкішне місце для відпочинку.

Неважливо, чи вам належить на воді або подорож у гори – наш магазин товарів для активного відпочинку та туризму рекомендує звернути увагу на такий тип аксесуара для повноцінного відпочинку та сну. Надувний килимок туристичний з подушкою, що входить в комплект, здатний гарантувати комфортний відпочинок і приємний сон навіть в умовах походів і ночівель просто неба.

Дуже зручним аксесуаром в будь-якому поході стане і особливий килимок, що самонадувається. Від вас потрібно просто витягнути спеціальний клапан, в результаті чого ви отримаєте всього за кілька секунд унікальну повітряну підстилку, яка може використовуватися в широкому спектрі, починаючи від використання самостійно і закінчуючи розташування як підстилка під намет або спальні мішки.

Не забуваємо про насоси

Ми також рекомендуємо звертати увагу на наявність функціональних пристроїв, що забезпечують швидку підготовку до використання і не менш оперативне здування надувних матраців. Вибираючи подібне спорядження, визначтеся, який тип насоса вам необхідний (враховуйте, що багато екземплярів вже мають у комплекті рідний насос).

Всі насоси можна умовно розділити на дві категорії:

  • акумуляторні;
  • ручні.

Перші трохи дорожчі і важчі, але швидше в роботі. Другі легші і дешевші, але від вас потрібно докласти деяких зусиль для того, щоб надути матрац.