О нас - магазин товаров для туризма | yTravel

О нас
Ласкаво просимо до yTravel - інтернет-магазин товарів для туризму та активного відпочинку!

Ми відкрилися у квітні 2019 року як онлайн-магазин для людей, які не бачать свого життя без туризму та активного відпочинку, та які намагаються зробити свої подорожі максимально комфортними та незабутніми.

У нашому магазині ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам туристичне спорядження з широким асортиментом та доступними цінами. Тут ви знайдете товари для туризму, які відповідають вашим вимогам та побажанням, будь-то товари для походів, кемпінгу чи пікніка.

На сьогоднішній день у нас офіційно представлені найпопулярніші торгові марки як світового рівня, так і українських виробників. Серед них Dexshell, BRS, Naturehike; ліхтарі Fenix; ножі, точила та мультитули Ganzo, Adimanti, Boker, Firebird, Lansky, Morakniv, NexTool, Opinel, Roxon, Ruike,  WorkSharp та багато інших! Ну і звичайно бренди Tramp, Ranger, що вже полюбилися в Україні. 

У наших планах розвивати сайт не лише як магазин формату "все для туризму", а й як платформу для надання корисної інформації, порад, рекомендацій, обміну думками. Ми хочемо, щоб будь-яка людина, яка хоче вирушити в подорож або просто відпочити, могла в одному місці знайти всю необхідну інформацію для планування свого дозвілля, підібрати та придбати все необхідне для цього.

Багато людей мріють вирватися із замкнутого кола: навчання-робота-дім-робота-дім. У сучасному ритмі здається, що немає часу для відпочинку та подорожей. Але час – це наше життя, а життя – це позитивні емоції та приємні спогади, які кожній людині можуть дати подорожі, чи то просто поїздка за місто на пікнік чи повноцінний туристичний похід, чи екскурсійна поїздка. Не забувайте знаходити час для чергової порції позитивного заряду та драйву! Послання, з яким ми звертаємося до кожної людини: "Це Твій час, щоб мандрувати!" Це послання і стало нашим слоганом: "It's YOUR time to travel!"

Ми будемо раді отримувати будь-який зворотний зв'язок від вас щодо роботи магазину - і хороші відгуки, і конструктивну критику, і корисні пропозиції.


Приємних покупок на нашому сайті та незабутніх вам подорожей!


Графік роботи інтернет-магазину:

Онлайн-замовлення: цілодобово, 365 днів на рік.

Обробка замовлень менеджерами: по буднях, з 9:00 до 18:00