Балончик газовий ТЕРЕН-4М: купити в Україні | Ytravel

Балончик газовий ТЕРЕН-4М

  • Бренд: Терен
  • Код товару: ТЕРЕН-4М
  • Доступність В наявності

299 грн 400 грн

Дата виробництва Терен 4M - 2024 рік

НПП «Еколог» виробляє даний вид спрею для співробітників МВС та інших державних установ країни, а також цивільних осіб.

Інструкція

Легендарний інструмент, один з найпопулярніших серед представників силових структур і цивільного населення як засіб знешкодження злочинців і активного захисту. Це аерозольні балончики з газом, які наповнені сльозогінним газом і дратівливими речовинами.

Основні особливості:

• місткість наповненої банки – 72 г (± 4 г);• ефективний рівень пошкодження – до 2,5 метрів;

• висота - 124 мм ± 4 мм;

• Діаметр – 35 мм.

Безперервний період обприскування до семи секунд.

Його можна зберігати і використовувати в температурному діапазоні -8 С / +45 С.

Інформація

Терен-4М (ТУ України 29.6-19485052-019-2002) може використовуватися правоохоронними органами як засіб активних дій. Це аерозольні балончики, які містять дратівливі хімічні речовини сльозогінного газу. Це СК і морфолід пералгонова кислота (МЩКТ).

Препарати особливо ефективні при застосуванні проти осіб, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння (наркотиків). Їх використовують для знешкодження кривдників і для самозахисту від агресивних тварин (собак, вовків). Бувають випадки, коли випускаються спеціалізовані ведмежі циліндри. Вони мають збільшений обсяг і дальність, яка відбувається за допомогою аерозольних хмар.

Ці речовини є зброєю масового ураження. Їх застосування призводить не стільки до негайного припинення активних дій зловмисника, скільки до сильного ураження нервової системи.

Ці вироби є монофункціональними. Вони не відновлюються і ремонту не підлягають. Складові не руйнують озоновий шар. Сорти Терен сертифіковані. Застосування строго регламентується за допомогою необхідної інструкції, рекомендацій і рекомендацій, правил застосування.

Кілька порад:

Під час реальної небезпечної ситуації необхідно негайно витягнути виріб, зняти запобіжні пластини, навести балончик на обличчя противника і натиснути червону кнопку. Враховуйте напрямок вітру і дотримуйтесь заходів безпеки. Коли на вулиці сильний зустрічний вітер, може статися так, що речовина потрапить на шкіру. У закритих приміщеннях намагайтеся використовувати струменеві, гелеві, пінні або крупнокрапельние модифікації, які набагато менше забруднюють повітря, ніж аерозольні, і мають більш вузький і спрямований шлейф. Обов'язково враховуйте, що період дії речовини в продукті короткий через залежність від багатьох факторів. Це: правильність використання продукту, індивідуальність сприйняття зловмисником таких речовин і багато іншого. Допустимий рівень ефективного використання можливий лише в діапазоні до 250 см.

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: Балончик газовий ТЕРЕН-4М